4 Kolay Adım

4 kolay adımla tedavinizi planlayabilirsiniz

1.Adım Bize Ulaşın (Contact us)

Diş tedavilerinizle alakalı aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın.

Telefon : +904623267666

WhatsApp: +905365108292

E-Mail: info@keskinmehmet.com

Kliniğimizdeki İngilizce konuşan personelimiz ile Trabzon’da diş tedavilerinizle ilgili tüm sorularınızı cevaplamaya hazır.

2.Adım Trabzon’da Danışmanlık

Seyahat ve konaklama ile ilgili ek masraflardan kaçınmak için “ilk Tanışma” paketimizden faydalanın.

Diş tedavinizi Kliniğimizde yaptırmaya karar verirseniz size özel bir teklifimiz var. İlk tanışma paketimiz şunları içerir.

  • FREE havaalanı-otel- havaalanı transferleri
  • FREE 1 gecelik konaklama max 50 euro (belirli şartlar altında)
  • a FREE Panoramik X-ray
  • a FREE Muayene, fiyat teklifi ve tedavi planı

Ayrıca tedavi ücretiniz 4000 € / 4500 USD yi aşarsa son ödemenizden uçak biletinizin 150 € / 165 USD indirim yapacağız. Bu tutar tedavi sonunda ödemenizden düşülecektir.

Danışma seansında, diş hekimimiz sizi muayene ettikten sonra Ücretsiz bir panoramik röntgen alınır. Diş hekimimiz tüm merak ettiğiniz sorularınızı cevaplar ve istekleriniz dikkate alınarak ayrıntılı bir tedavi planınız hazırlanır. Tedavi planınızda tüm ayrıntıları ve toplam tedavi ücretini içerecek şekilde size sunulur.

3.Adım Trabzon’da Tedavi

Kliniğimizin anlaşmalı olduğu oteller ile size özel fiyatlar sunmaktayız. Bu Fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız kliniğimizle iletişime geçin.

Trabzon’da yapılacak diş tedavileri için yapılacak olan tedaviye göre değişiklik göstermekle beraber 3-12 gün süren, belirli aralıklarla kliniğimizi ziyaret etmeniz gerektirmektedir. Tüm tedaviler Şehir merkezindeki diş kliniğimizde yapılmaktadır.

Son teknoloji ürünü dental cihazlar, dünya standartlarında malzeme kalitesi ve tecrübeli diş hekimlerimiz ile tedavileriniz yüksek standartlarda yapılmaktadır.

Trabzon’da diş tedavileriniz için geçirdiğiniz süre zarfında şehri keşfetmek için bolca zamanınız olacak.

4.Adım Gülümseme!

Diş tedavinizi bittikten sonra rahatça mükemmel gülümsemenizin keyfini çıkartın.