Mehmet Keskin

telephone-10 462 326 76 66

HAKKIMIZDA

1983 yılında Trabzon’da doğdu. Orta öğretimi Trabzon Lisesinde tamamladıktan sonra 2007 de Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2009 yılından beri Trabzon’da halen çalışmakta olduğu kendi kliniği kurmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Türk Diş Hekimliği Birliği ve ITI (İnternational Team for İmplantogy) gibi birçok mesleki STK üyesi olup yurtiçi ve yurtdışı eğitim, seminer, sempozyum ve kongrelere katılarak mesleğini güncel tutup ülkemiz ve yurtdışındaki teknoloji ve gelişmeleri takip etmektedir.

MİSYONUMUZ

Yüksek hizmet kalite anlayışı ve hasta memnuniyetini esas alarak diş hekimliği alanında hizmet veren bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Bundan dolayı Trabzon Kunduracılar caddesinde bulunan kliniğimiz tüm diş tedavilerinizi ideal bir şekilde sağlayabilecek alanında iyi yetişmiş hekim ve personeliyle tedavi kalite standartları yükselten, modern diş hekimliği anlayışı ile güncel teknolojik alt yapı ve donanıma sahip olup hastalarımızın tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayabilecek olan sağlıklı ve mutlu gülümseyen insan sayısını arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Diş hekimliğinde hasta memnuniyeti odaklı teşhis ve tedavi yöntemleri en iyisi ile uluslararası standartlarında hizmet sunan kliniğimiz dinamik, genç ve güler yüzlü hekim ve personelleri ile bilimsel doğrular ve insani değerlerden ödün vermeden diş hekimliği tedavilerini hastalara sunmaktadır. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ağız ve diş sağlığı hizmetlerini, uluslararası standartlarda kaliteden ödün vermeden hasta hakları ve etik ilkeler doğrultusunda sunmak. Hasta memnuniyeti öneminin her zaman bilincinde, Ağız ve diş sağlığı hizmetini, en son teknoloji ile bilimsel temelli üreterek, çevre, iş sağlığı ve güvenliği bilinci ile ağız-diş sağlığı alanında örnek kuruluş olmayı, takım ruhu içerisinde çalışmayı hedefliyoruz.